Menu:

Flirt nebo vážný vztah

Mnoho dívek a žen vnímá léto jako čas plný zajímavých flirtů a letních lásek. Ženy se s muži potkávají na koupalištích, večírcích a festivalech pod širým nebem nebo na plážích či diskotékách v zahraničí. Seznámení s mužem většinou probíhá spontánně, a to především v případě, kdy jsou ženy společenské a otevřené novým dobrodružstvím. Plaché ženy spíše uvítají, když je muž osloví první a takzvaně „prolomí ledy“. Například v Itálii, Španělsku nebo Řecku ženy s kontaktem s muži rozhodně nebudou mít potíže. Horká krev, která těmto národnostem koluje v krvi, rychle uvolní atmosféru a získá srdce nejedné ženy.

Flirtování a navazování vztahů však nemusí probíhat pouze tváří v tvář. Seznamka štěstí na svých stránkách nabízí různé kategorie pro seznámení. Vybírat můžete ze sekcí flirt, přátelství, vážný vztah nebo sex. Po registraci na stránkách online seznamky můžete hledat v katalogu mužů osobu, která přitáhne vaši pozornost a zaujme vás. Jednodušším způsobem hledání je filtrování osob na základě kritérií, jako je postava, věk, vzdělání, stav, děti a zájmy. Potom už stačí jen vyvolenému muži poslat úvodní email a nastartovat komunikaci.

Doba nezávislosti a snahy žen profilovat se v manažerských pozicích se sebou přináší i nedostatek času pro seznamování se. Mnoho žen se snaží spíše budovat kariéru a vážný vztah neustále oddalují. Často se však ale stává, že si ženy uvědomí svůj věk a zjistí, že není na co čekat. A právě v této chvíli se uchylují na internet a seznamka se stane jejich pomocníkem v hledání partnera. Flirtování se stává minulostí a honba za vysněným partnerem začíná.

29. 09. 2012