Menu:

Neodolatelní němečtí muži

Pokud hledáte německé muže, tak určitě nijak neprohloupíte, jelikož jsou sto právě oni, kteří mohou ženám poskytnout prakticky všechno, co od takového muže jako takového ženy očekávají. Němečtí muži jsou v první řadě skutečně neodolatelní. O tomto faktu nás přesvědčují prakticky každý den nejrůznější seznamky.

Když si vezmeme jenom množství známých zpěváků, herců a dalších celebrit, tak zjistíme, že na předních pozicích bezesporu figurují právě muži z Německa a popřípadě i z Francie. Pokud se muži ještě skvěle oblečou, tak rozhodně není co řešit. Pokud potřebujete, aby muž byl hodně inteligentní, tak určitě také není složité najít muže intelektuálního ražení, neboť každá seznamka tento výběr nabízí. Německé muže intelektuálně založené je možné najít prakticky po celém Německu. Výjimkou nejsou zcela určitě ani muži z Rakouska, Itálie, Švýcarska nebo Francie, kterých je velké množství.

Určitě je také třeba říct, že němečtí muži jsou přinejmenším hodně spolehliví. V pečování o domácnost muži vynikají. Dokonce jsou schopni se starat zejména o děti. Právě výchova dětí je mnohdy naprosto nejsložitější úlohou rodičovství jako takového. Mnozí němečtí a francouzští muži mají sklon k výchově svých potomků opravdu velký, takže není problém je nechat mnohdy v domácnosti s dítětem. Jinak jsou ovšem muži v neposlední řadě hodně temperamentní a živelní, takže i taková osudová seznamka štěstí nám může ukázat, jak si takového muže snů najít. .

Němečtí i francouzští muži jsou velmi aktivní a mají rádi spoustu různých sportovních aktivit. Na mysli máme zejména různé adrenalinové sporty a aktivity. Skvělou volbou jsou třeba seskoky padákem v tandemu anebo adrenalinové aktivity typu bungee jumpingu. Jinak mají také mnozí muži hodně rádi kolektivní sporty. Typickým příkladem je třeba volejbal anebo basketbal.

19. 06. 2011